Изборник
| Boja | Žuta |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 9,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 22,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 22mm
Prečnik osovine : 9,5mm
Ukupna dužina : 20,8mm
Kom/pak : 10
Citroen Nr.: 1613487180, 1613702580
Kataloški broj 19866
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu




