Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 5,5mm |
| Namene žabica - kopči | Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…), Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 6,3*10,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 12,4mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 6.3*10.8mm
Prečnik osovine : 5.3mm
Ukupna dužina : 12.4mm
Kom / pak : 25
Citroen Nr.: 699293
Kataloški broj 15972
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Renault klizači za reparaturu prednjih podizača stakla
Оцењено са 0 од 51.710,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 545,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot žabice za fiksiranje kočionih cevi (3)
Оцењено са 0 од 5225,00 рсд Dodaj u korpu





