Изборник
| Boja | Zelena |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 11*11mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 18,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 12,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : zelena
Prečnik glave : 18,8mm
Prečnik osovine : 11*11mm
Ukupna dužina : 11,2mm
Kom/pak : 10
Citroen Nr.: 7481GP
Renault Nr.: 7703044101
Kataloški broj 19867
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot univerzalne žabice za tapacir
Оцењено са 0 од 527,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo, Citroen, Fiat, Peugeot kopče za fiksiranje izolacije haube
Оцењено са 0 од 530,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 540,00 рсд Dodaj u korpu




