Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 16,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 16mm
Prečnik osovine : 8,6mm
Ukupna dužina : 19,3mm
Kom/pak : 10
Citroen Nr.: 696639
Kataloški broj 19871
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot kopče za fiksiranje obloge motora
Оцењено са 0 од 5122,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje keder gume
Оцењено са 0 од 536,00 рсд Dodaj u korpu -
Autobusi i kamioni
Univerzalne PVC vezice sa žabicom za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 5168,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 540,00 рсд Dodaj u korpu




