Изборник
| Boja | Bezbojna |
|---|---|
| Brend automobila | Ford |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 16*23,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 30,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : natur
Prečnik glave : 16*23,5mm
Tipla : 7mm
Ukupna dužina : 30mm
Kom / pak : 10
Ford Nr.: 387496S
Kataloški broj 15009
Повезани производи
-
Ford
Ford C-Max, Fiesta, Focus, Fusion žabice za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Škoda, Volkswagen tipla za fiksiranje podkrila (za šraf 183071)
Оцењено са 0 од 566,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu




