Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 7*11,6mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Glava : 7*11,6mm
Tipla : 7mm
Ukupna dužina : 13,3mm
Pak/kom : 25
Opel broj : 122920, 9114743
Kataloški broj 16701
Повезани производи
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Lexus, Mazda, Suzuki, Toyota kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 559,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Chevrolet, Ford Mondeo, GM žabice za fiksiranje ukrasnih pragova
Оцењено са 0 од 5125,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Ford, GM, Opel, univerzalne žabice za fiksiranje obloga
Оцењено са 0 од 560,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Ford, Opel žabica za fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 577,00 рсд Dodaj u korpu





