Изборник
| Boja | Plava |
|---|---|
| Brend automobila | Opel, Renault |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 16*19,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : plava
Precnik glave : 16*19,5mm
Za rupu : 6,7mm
Ukupna dužina : 17mm
Kom/pak : 10
Opel Nr.: 1222141
Kataloški broj 15755
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Opel, Seat, Volkswagen kopče za fiksiranje keder gume na vratima
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot žabice za fiksiranje obloga i podkrila
Оцењено са 0 од 594,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Ford Edge, Fiesta, Kuga, Mustang, Opel Mokka žabice za fiksiranje pragova i tapacira
Оцењено са 0 од 599,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot kopče žabice za podkrila
Оцењено са 0 од 595,00 рсд Dodaj u korpu





