Изборник
| Boja | Plava |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : plava
Prečnik glave : 13mm
Prečnik tiple : 8mm
Ukupna dužina : 20mm
Pak/kom : 25
Opel Nr.: 7231991
Kataloški broj 15675
Повезани производи
-
Autobusi i kamioni
Chevrolet, Daewoo, Hyundai, Kia, Mazda kopče za tapacire i fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Univerzalne žabice za fiksiranje obloge automobila i motocikla
Оцењено са 0 од 527,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Ford Edge, Fiesta, Kuga, Mustang, Opel Mokka žabice za fiksiranje pragova i tapacira
Оцењено са 0 од 599,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,5mm
Оцењено са 0 од 562,00 рсд Dodaj u korpu





