Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot, Renault, Volvo |
| Dimenzije rupe | 9,5mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji, Univerzalne |
| Prečnik glave | 35,4mm |
| Ukupna dužina ili visina | 25,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 35,4mm
Prečnik osovine : 9,5mm
Ukupna dužina : 25mm
Kom/pak : 10
Citroen Nr.: 7518N8
Renault Nr.: 7703077225
Volvo Nr.: 988488
Kataloški broj 15047
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot kopče za fiksiranje obloge motora
Оцењено са 0 од 590,00 рсдОригинална цена је била: 90,00 рсд.68,00 рсдТренутна цена је: 68,00 рсд. Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot univerzalne žabice za tapacir
Оцењено са 0 од 527,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu




