Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 9,5*16mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,4mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 9,5*16mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 19,4mm
Kom/pak : 25
Renault Nr.: 7701047661
Kataloški broj 15661
Повезани производи
-
Renault - Dacia
Renault Kangoo, Master, Trafic kopče za fiksiranje ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 579,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Renault Megane, Scenic kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 5127,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Citroen, Dacia, Mini, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje tapacira na vratima
Оцењено са 0 од 550,00 рсд Dodaj u korpu





