Изборник
| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | Dacia, Opel, Renault |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : siva
Prečnik glave : 12,5mm
Prečnik osovine : 9mm
Ukupna dužina : 14,8mm
Kom/pak : 25
Opel Nr.: 4414667, 91169651
Renault Nr.: 7703077430
Kataloški broj 15392
Повезани производи
-
Autobusi i kamioni
Chevrolet, Daewoo, Hyundai, Kia, Mazda kopče za tapacire i fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Chevrolet, Ford Mondeo, GM žabice za fiksiranje ukrasnih pragova
Оцењено са 0 од 5125,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Ford, GM, Opel, univerzalne žabice za fiksiranje obloga
Оцењено са 0 од 560,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu





