Изборник
| Boja | Plava |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Dacia, Mini, Peugeot, Renault |
| Dimenzije rupe | 12,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : plava
Prečnik glave : 13mm
Za rupu : 12mm
Ukupna dužina : 18,5mm
Kom/pak : 10
Citroen Nr.: 6991Z1, 8337FC
Mini Nr.: 51139804996
Renault Nr.: 8200909084
Kataloški broj 15012
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot kopče za fiksiranje obloge motora
Оцењено са 0 од 590,00 рсдОригинална цена је била: 90,00 рсд.68,00 рсдТренутна цена је: 68,00 рсд. Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora
Оцењено са 0 од 595,00 рсд Dodaj u korpu




