Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Lexus, Toyota |
| Dimenzije rupe | 9*9mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Ostalo, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,6mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Prečnik osovine : 8,8*8,8mm
Ukupna dužina : 18,6mm
Kom/pak : 10
Toyota Nr.: 90189-06065
Kataloški broj 16301
Повезани производи
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Univerzalne žabice za fiksiranje obloge automobila i motocikla
Оцењено са 0 од 527,00 рсд Dodaj u korpu -
Lexus
Lexus, Toyota Camry kopče za fiksiranje izolacije haube
Оцењено са 0 од 596,00 рсд Dodaj u korpu





