Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Chevrolet, Daewoo, Honda, Hyundai, Opel, Suzuki |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Ostalo |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 28,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Prečnik osovine : 10mm
Ukupna dužina : 28,5mm
Kom/pak : 10
Daewoo Nr.: 94530624
Honda Nr.: 91502-SP0-003
Hyundai Nr.: 86157 37000
Kataloški broj 16059
Повезани производи
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Chevrolet, Daewoo, Opel univerzalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 565,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Ford Edge, Fiesta, Kuga, Mustang, Opel Mokka žabice za fiksiranje pragova i tapacira
Оцењено са 0 од 599,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Ford, GM, Opel, univerzalne žabice za fiksiranje obloga
Оцењено са 0 од 560,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu





