Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Ford, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Prečnik glave | 19,6mm |
| Ukupna dužina ili visina | 22,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 19,6mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 22mm
Kom/pak : 10
Ford Nr.: MNA0156145
Hyundai Nr.: MNA01 56145
Mazda Nr.: NA01-56-145
Mitsubishi Nr.: MU001220
Nissan Nr.: 63844-01A00
Kataloški broj 15452
Повезани производи
-
Mazda
Mazda, Suzuki univerzalne kopče za tapacire i zadnje branike
Оцењено са 0 од 5160,00 рсд Dodaj u korpu




