Изборник
| Boja | Žuta |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 9,5*11,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 16*20mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 16*20mm
Prečnik osovine : 9,5*11,5mm
Ukupna dužina : 15mm
Kom/pak : 25
Hyundai Nr.: 87758-3D000
Kataloški broj 16105
Повезани производи
-
Hyundai - Kia
Hyundai Accent, Sonata – Kia Optima, Sorrento tiple za ukrasne lajsne za šraf od 4,2mm
Оцењено са 0 од 5140,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu





