Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Seat, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…), Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 14,1mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,1mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 14,1mm
Prečnik osovine : 6,7mm
Ukupna dužina : 17,1mm
Kom/pak : 25
Volkswagen Nr.: 823863203
Kataloški broj 16382
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Mini, Seat, Volkswagen žabice za tapacir sa vrata
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 542,00 рсд Dodaj u korpu





