Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 13,7mm
Za rupu : 8mm
Ukupna dužina : 21,2mm
Kom/pak : 25
BMW Nr.: 51411885961
Volkswagen Nr.: 823867299
Kataloški broj 15939
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiskiranje plastičnih obloga
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu





