Изборник
„Univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Audi |
| Dimenzije rupe | 7*11mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 25*34,4mm |
| Ukupna dužina ili visina | 10,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 25*34,4mm
Prečnik osovine : 6,7*10,8mm
Ukupna dužina : 10,5mm
Kom/pak : 10
Audi Nr.: 4A0853825C
Kataloški broj 16447
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Volkswagen limene žabice za fiksiranje podkrila i izolacije haube
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Volkswagen žabice za fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 535,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije
Оцењено са 0 од 5120,00 рсд Dodaj u korpu





