Изборник
„BMW, Mercedes, Volvo univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Graničnik za pojaseve” has been added to your cart. Continue shopping
„Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Fiat, Suzuki, Toyota žabice za fiksiranje branika, podkrila“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Ford Fiesta kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„Audi, Citroen, Peugeot, Volkswagen žabice za fiksiranje podkrila“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„BMW, Ford, Volvo žabice za fiksiranje obloge“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Renault clio kopče za fiksiranje instalacije” has been added to your cart. Continue shopping
„BMW X5 žabice za fiksiranje keder gume“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Mazda žabice za fiksiranje tapacira na vratima i branika” has been added to your cart. Continue shopping
„BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Citroen, Peugeot, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Podkrila – blatobrani unutrašnji, Univerzalne |
| Prečnik glave | 16,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 16,2mm
Prečnik osovine : 8,6mm
Ukupna dužina : 16,2mm
Kom/pak : 25
Citroen Nr.: 697334
Volkswagen Nr.: 161867299
Kataloški broj 15239
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot univerzalne žabice za tapacir
Оцењено са 0 од 527,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 568,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu





