Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Dacia, Renault |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 30,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 30mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 19,8mm
Kom/pak : 25
Renault Nr.: 7703077090
Kataloški broj 15359
Повезани производи
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Chevrolet, Dacia, Daewoo, Nissan, Renault, Opel kopče za fiksiranje podkrila i branika
Оцењено са 0 од 5130,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Citroen, Dacia, Mini, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje tapacira na vratima
Оцењено са 0 од 550,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje kablova u motornom prostoru
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu




