Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 8*11mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 16,7*16,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 16,7*16,7mm
Prečnik osovine : 8*11mm
Ukupna dužina : 17mm
Kom/pak : 25
Hyundai Nr.: 87758-37000
Kataloški broj 16057




