Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Mitsubishi, Subaru |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 15,3mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,6mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 15,3mm
Prečnik osovine : 6mm
Ukupna dužina : 13,6mm
Kom/pak : 10
Mitsubishi Nr.: MR288150
Subaru Nr.: 909130013
Kataloški broj 16188
Повезани производи
-
Hyundai - Kia
Hyundai, Subaru žabice za fiksiranje prednjeg branika
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalni prahobran za luftirke kočnice
Оцењено са 0 од 560,00 рсд Dodaj u korpu -
Subaru
Subaru, Suzuki kopče za fiksiranje podkrila, branika i zaštite motora
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Subaru kopče za fiksiranje prednjih branika i podkrila
Оцењено са 0 од 5123,00 рсд Dodaj u korpu




