Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Mitsubishi |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 13,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 13,5mm
Prečnik osovine : 5,5mm
Ukupna dužina : 14,5mm
Kom/pak : 25
Mitsubishi Nr.: MB115492
Kataloški broj 16207
Повезани производи
-
Mitsubishi
Mitsubishi, Suzuki, Toyota žabice za fiksiranje obloge motora i tapacira
Оцењено са 0 од 577,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 557,00 рсд Dodaj u korpu -
Autobusi i kamioni
Mitsubishi, Toyota univerzalne tiple za šraf od 6,3mm
Оцењено са 0 од 525,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu




