Изборник
„Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne tiple za šraf od 2,9mm” has been added to your cart. Continue shopping
„Mercedes kopče za ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne žabice za tapacire“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Prečnik glave | 12,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
SKU
187823
Категорије Citroen - Peugeot, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota
Tag 187823
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 12,7mm
Prečnik osovine : 8,5mm
Ukupna dužina : 19,8mm
Kom/pak : 25
Ford Nr.: W718230S300
Honda Nr.: 91560-S6A-003
Mazda Nr.: GE4T-68-865A
Mitsubishi Nr.: MU000504, MU481245
Subaru Nr.: 909130105
Suzuki Nr.: 09409-10312
Tesla Nr.: 1047307-00-A
Toyota Nr.: 90467-08179, 90467-10161
Kataloški broj 15316
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot kopče za fiksiranje obloge motora
Оцењено са 0 од 590,00 рсдОригинална цена је била: 90,00 рсд.68,00 рсдТренутна цена је: 68,00 рсд. Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Renault klizači za reparaturu prednjih podizača stakla
Оцењено са 0 од 51.710,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot žabice za fiksiranje kočionih cevi (3)
Оцењено са 0 од 5225,00 рсд Dodaj u korpu




