Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Mitsubishi |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 12,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 12,2mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 17mm
Kom/pak : 10
Mitsubishi Nr.: MB696120
Kataloški broj 16156
Повезани производи
-
Autobusi i kamioni
Mitsubishi, Toyota univerzalne tiple za šraf od 6,3mm
Оцењено са 0 од 525,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Mitsubishi, Suzuki žabice za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 5200,00 рсд Dodaj u korpu




