Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Brend automobila | Mazda, Nissan, Subaru |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 16mm
Kom/pak : 25
Mazda Nr.: L33X-13-209
Nissan Nr.: 01553-05323
Subaru Nr.: 59114AG000
Kataloški broj 15406
Повезани производи
-
Honda
Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Toyota univerzalne tiple za šraf od 4,8mm
Оцењено са 0 од 5150,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Ford
Ford Fusion, Mazda žabice za fiksiranje kućišta filtera za vazduh
Оцењено са 0 од 549,00 рсд Dodaj u korpu




