Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Honda, Opel |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 29,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 10,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 29,5mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 10,7mm
Kom/pak : 10
Honda Nr.: 90700-SB2-003
Opel Nr.: 1162490
Kataloški broj 15390
Повезани производи
-
Autobusi i kamioni
Chevrolet, Daewoo, Hyundai, Kia, Mazda kopče za tapacire i fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot, Renault žabice za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 5168,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Chevrolet, Ford Mondeo, GM žabice za fiksiranje ukrasnih pragova
Оцењено са 0 од 5125,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Ford, Opel žabica za fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 577,00 рсд Dodaj u korpu




