Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Mitsubishi, Subaru, Toyota |
| Dimenzije rupe | 8,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,3mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 13,3mm
Prečnik osovine : 8,2mm
Ukupna dužina : 18mm
Kom/pak : 25
Mitsubishi Nr.: M608410
Subaru Nr.: 94078FC010
Toyota Nr.: 67771-30070
Kataloški broj 16314
Повезани производи
-
Hyundai - Kia
Hyundai, Subaru žabice za fiksiranje prednjeg branika
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalni prahobran za luftirke kočnice
Оцењено са 0 од 560,00 рсд Dodaj u korpu -
Subaru
Subaru, Suzuki kopče za fiksiranje podkrila, branika i zaštite motora
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Honda, Mini, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki univerzalne kopče za tapacire, branike
Оцењено са 0 од 550,00 рсд Dodaj u korpu




