Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Toyota |
| Dimenzije rupe | 5,0mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 14,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 14mm
Prečnik osovine : 5mm
Ukupna dužina : 11,5mm
Kom/pak : 25
Toyota Nr.: 90467-07175
Kataloški broj 16379
Повезани производи
-
Lexus
Lexus, Toyota Camry kopče za fiksiranje izolacije haube
Оцењено са 0 од 596,00 рсд Dodaj u korpu




