Изборник
„Toyota Yaris kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Audi |
| Dimenzije rupe | 10*11mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 22*35mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,4mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 22*35mm
Za rupu : 9,8*11mm
Ukupna dužina : 16,4mm
Kom/pak : 10
Audi Nr.: 4A0853825
Kataloški broj 20301
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiskiranje plastičnih obloga
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu





