Изборник
“Univerzalne žabice” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Ford, Opel, Renault, Seat, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 2,4mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Pragovi i rubovi, Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 5,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 10,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
SKU
186078
Категорије Audi - Seat - Volkswagen, Chevrolet - Daewoo - Opel, Ford, Renault - Dacia
Tag 186078
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : sreberna
Prečnik glave : 5mm
Za rupu : 2,4mm
Ukupna dužina : 10mm
Pak/kom : 10
Ford Nr.: E642280S, 6028434
Opel Nr.: 90033713, 164361
Renault Nr.: 7703001123
Kataloški broj 19336
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Оцењено са 0 од 548,00 рсд Dodaj u korpu




