Изборник
“Mazda, Toyota žabice za fiksiranje branika” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Opel, Seat, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 12,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : siva
Prečnik glave : 13mm
Prečnik osovine : 9mm
Ukupna dužina : 12mm
Kom/pak : 25
Opel Nr.: 90580707, 0174611
Kataloški broj 15387
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Mini, Seat, Volkswagen žabice za tapacir sa vrata
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Оцењено са 0 од 548,00 рсд Dodaj u korpu




