Изборник
„Dacia, Renault, Volvo kopče za tapacir i obloge u vozilu“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Chrysler, Ford, GM auto žabice za plastične obloge“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Fiat kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne kopče sa klinom” has been added to your cart. Continue shopping
„Ford univerzalne žabice za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Chrysler, Ford, GM auto žabice za fiksiranje tapacira“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne kopče za obloge u vozilima“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 5,8mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 8,5*15mm |
| Ukupna dužina ili visina | 5,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : srebrna
Prečnik glave : 8,5*15mm
Za rupu : 5,8mm
Ukupna dužina : 5,3mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 3B0867190
Kataloški broj 24382
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 542,00 рсд Dodaj u korpu




