Изборник
„Mitsubishi žabice za fiksiranje tapacira“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„BMW 3, X1, X3, X6 žabice za fiksiranje pragova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 6,5mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 25,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 28,2mm |
| Vrsta delova | Šrafovi, Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 25mm
Prečnik osovine : 6,5mm
Ukupna dužina : 28,2mm
Kom/pak : 10
Škoda Nr.: 4A0805121A
Kataloški broj 15339
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Volkswagen žabice za fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 535,00 рсд Dodaj u korpu





