Изборник
“Univerzalne žabice za fiksiranje obloga u vozilu” has been added to your cart. Continue shopping
“Mazda univerzalne tiple za šraf 4,8mm” has been added to your cart. Continue shopping
“Honda, Mazda žabice za fiksiranje branika” has been added to your cart. Continue shopping
“Daewoo, Honda, Hyundai, Suzuki kopče za fiksiranje branika” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne kopče sa klinom” has been added to your cart. Continue shopping
“Ford Sierra nosač branika” has been added to your cart. Continue shopping
“Ford Fiesta, Focus, Fusion, Mondeo, Transit žabice za fiksiranje branika” has been added to your cart. Continue shopping
“Mitsubishi žabice za fiksiranje podkrila” has been added to your cart. Continue shopping
“Honda Accord, Stream kopče za tapacire na vratima” has been added to your cart. Continue shopping
“Honda Accord kopče za ukrasne lajsne” has been added to your cart. Continue shopping
“Ford Fiesta deo za štelovanje farova (leva)” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 5,0mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 20,5*32mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20,5*32mm
Za rupu : 5mm
Ukupna dužina : 18mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 51718184574
Kataloški broj 15112
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes univerzalne tiple za 3,9mm šraf za lim
Оцењено са 0 од 540,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora
Оцењено са 0 од 595,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu




