Изборник
„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalna kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 36,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Za rupu : 7mm
Ukupna dužina : 36mm
Kom/pak : 10
BMW Nr. : 07147122913
Kataloški broj 15086
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Оцењено са 0 од 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Оцењено са 0 од 5167,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Fiat, BMW, Opel žabice za ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 5100,00 рсд Dodaj u korpu




