Изборник
“Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)” has been added to your cart. Continue shopping
„Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Mercedes tiple za kopče ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne kopče za tapacir sa klinom” has been added to your cart. Continue shopping
„Honda, Mazda, Suzuki kopče za fiksiranje keder gume“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…), Univerzalne |
| Prečnik glave | 12,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 12mm
Za rupu : 7mm
Ukupna dužina : 14mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 51168197908
Kataloški broj 18976
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, X1, X3, X6 žabice za fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 5146,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3 (e46) žabice za fiksiranje prednjeg branika
Оцењено са 0 од 544,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu




