Изборник
„Fiat, Suzuki, Toyota žabice za fiksiranje branika, podkrila“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne kopče” has been added to your cart. Continue shopping
“M8 univerzalne limene navrtke sa metričkim navojem” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 10,7mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo |
| Prečnik glave | 63,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 63mm
Za rupu : 10,7mm
Visina : 17,7mm
Kom / pak : 2
BMW Nr. : 51479171368 , 9171368
Kataloški broj 15075
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje maske hladnjaka (metalna žabica)
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 7, Mercedes kopče za fiksiranje tapacira na vratima
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora
Оцењено са 0 од 595,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu




