Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 10,3mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 10.3mm
Prečnik osovine : 9mm
Ukupna dužina : 20mm
Kom / pak : 25
Citroen Nr.: 856535
Kataloški broj 15765
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot kopče za fiksiranje obloge motora
Оцењено са 0 од 590,00 рсдОригинална цена је била: 90,00 рсд.68,00 рсдТренутна цена је: 68,00 рсд. Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,5mm
Оцењено са 0 од 562,00 рсд Dodaj u korpu -
Autobusi i kamioni
Univerzalne PVC vezice sa žabicom za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 5168,00 рсд Dodaj u korpu





