Изборник
„Honda Civic, CR-V kopče za ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 7,5mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje keder gume |
| Prečnik glave | 7,9mm |
| Ukupna dužina ili visina | 10,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
SKU
182069
Категорија Citroen - Peugeot
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 7*12mm
Prečnik osovine : 7,9mm
Ukupna dužina : 10,8mm
Kom/pak : 10
Citroen Nr.: 9025J8, 9025W9
Kataloški broj 19865
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje keder gume
Оцењено са 0 од 536,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Autobusi i kamioni
Univerzalne PVC vezice sa žabicom za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 5168,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo, Citroen, Fiat, Peugeot kopče za fiksiranje izolacije haube
Оцењено са 0 од 530,00 рсд Dodaj u korpu




