Изборник
“Suzuki, Toyota žabica za fiksiranje poluge haube” has been added to your cart. Continue shopping
„Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Mazda kopče za spoljne i unutrašnje obloge vozila” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Dacia, Peugeot, Renault |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 8*10mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 8*10mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 15.8mm
Kom/pak : 25
Citroen Nr.: 856540
Renault Nr.: 7703077111
Kataloški broj 15626
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot kopče za fiksiranje obloge motora
Оцењено са 0 од 590,00 рсдОригинална цена је била: 90,00 рсд.68,00 рсдТренутна цена је: 68,00 рсд. Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 540,00 рсд Dodaj u korpu





