Изборник
„Univerzalne kopče za tapacire“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Žuta |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 18mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 20mm
Kom/pak : 25
Citroen Nr.: 699159
Kataloški broj 15484
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot univerzalne žabice za tapacir
Оцењено са 0 од 527,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Citroen, Dacia, Fiat, Peugeot, Renault žabice za tapacir
Оцењено са 0 од 546,00 рсд Dodaj u korpu




