Изборник
„Univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot, Renault, Volvo |
| Dimenzije rupe | 9,5mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji, Univerzalne |
| Prečnik glave | 35,4mm |
| Ukupna dužina ili visina | 25,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 35,4mm
Prečnik osovine : 9,5mm
Ukupna dužina : 25mm
Kom/pak : 10
Citroen Nr.: 7518N8
Renault Nr.: 7703077225
Volvo Nr.: 988488
Kataloški broj 15047
Повезани производи
-
Autobusi i kamioni
Univerzalne PVC vezice sa žabicom za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 5168,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo, Citroen, Fiat, Peugeot kopče za fiksiranje izolacije haube
Оцењено са 0 од 530,00 рсд Dodaj u korpu




