Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Dacia, Renault |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 30,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 30mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 19,8mm
Kom/pak : 25
Renault Nr.: 7703077090
Kataloški broj 15359
Повезани производи
-
Renault - Dacia
Renault clio kopče za fiksiranje instalacije
Оцењено са 0 од 5137,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Citroen, Dacia, Mini, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje tapacira na vratima
Оцењено са 0 од 550,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Renault Laguna žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 549,00 рсд Dodaj u korpu




