Изборник
„Univerzalne žabice za fiksiranje kablova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Daewoo, Honda, Hyundai, Suzuki kopče za fiksiranje branika” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Ford |
| Dimenzije rupe | 9,5*13,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 16,4mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Autobusi, Kamioni, Putnički, teretni automobili |
SKU
183025
Категорије Autobusi i kamioni, Ford, Univerzalne kopče, Univerzalni gumeni čepovi
Tag 183025
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 16,4mm
Prečnik osovine : 9,5-13,5mm
Ukupna dužina : 15,7mm
Kom/pak : 25
Ford Nr. : –
Kataloški broj 15534
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo Mito, Fiat Grande Punto žabice za fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 5102,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne metalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 5173,00 рсд Dodaj u korpu




