Изборник
„Ford Focus žabice za fiksiranje tapacirunga“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Ford Fiesta, Focus, Transit žabice za fiksiranje podkrila“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„GM auto kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Mercedes žabice za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„Honda, Mini, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki univerzalne kopče za tapacire, branike“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Fiat 500, 600 kopče za tapacir sa vrata“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Mercedes kopče za fiksiranje podkrila“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Ford |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 30,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 22,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 30mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 22mm
Kom/pak : 10
Ford Nr.: 386553S
Kataloški broj 15530
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Škoda, Volkswagen tipla za fiksiranje podkrila (za šraf 183071)
Оцењено са 0 од 566,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu




