Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Honda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 15,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 10,8mm
Za rupu : 6mm
Ukupna dužina : 15mm
Kom / pak : 10
Honda Nr.: 90504-S7S-013
Mitsubishi Nr.: 5815A042
Nissan Nr.: 01553-00401
Subaru Nr.: 909120025
Suzuki Nr. : 09409-05308-5PK
Kataloški broj 25141
Повезани производи
-
Honda
Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Toyota univerzalne tiple za šraf od 4,8mm
Оцењено са 0 од 5150,00 рсд Dodaj u korpu




