Изборник
“Hyundai, Kia žabice za fiksiranje ukrasne lajsne” has been added to your cart. Continue shopping
„Renault Laguna kopče za ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Ford žabice za fiksiranje obloga” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalni prahobran za luftirke kočnice” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bež |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bež
Prečnik glave : 13/16mm
Prečnik tiple : 10mm
Ukupna dužina : 18,3mm
Kom/pak : 10
Hyundai Nr.: 85849 3B000
Kataloški broj 20922
Повезани производи
-
Hyundai - Kia
Hyundai Elantra, Sonata, Kia univerzalne tiple za šraf od 4,2mm
Оцењено са 0 од 5135,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 5117,00 рсд Dodaj u korpu -
Ford
Ford, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan kopče za fiksiranje branika i podkrila
Оцењено са 0 од 5107,00 рсд Dodaj u korpu




