Изборник
„Univerzalne žabice za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Land Rover |
| Dimenzije rupe | 7*11mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 23*29mm |
| Ukupna dužina ili visina | 26,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 23*29mm
Za rupu : 7*11mm
Ukupna dužina : 26,3mm
Kom/pak : 10
Land Rover Nr.: LR003290, LR078366
Kataloški broj 21285
Повезани производи
-
Land Rover
Land Rover žabice za fiksiranje tapacira (za tiplu 188244)
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu




